Teknoloji

Steam’de Haftanın En Çok Satanı: Büyük Yükselişte PUBG

Steam’in haftalık verileri dünya çapında en çok satan oyunları ortaya çıkardı. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların bu hafta neler oynadığını her zaman birlikte görelim.

1. Hala bir sürpriz var mı bilmiyoruz ama listenin ilk sırasında yine daimi sahibi var.

CS:GO aylardır elinde tuttuğu birinciliği bir daha kimseye bırakmıyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular CS:GO’yu küresel en çok satanlar listesine koyarken, efsanevi CS2 yollarda büyük bir ihtişamla son günlerini yaşıyor.

2. Listenin ikinci sırasında roketvari yükselişiyle PUBG: BATTLEGROUNDS yer alıyor.

12 sıra yükselerek ikinci sıraya yerleşen PUBG: BATTLEGROUNDS tamamen ücretsiz oynanması ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz haftalarda listenin zirvesinde yer alan bir diğer ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, bu hafta PUBG’nin altında yer alıyor.

3. Korkmayı da özlüyoruz.

Yakın zamanda piyasaya çıkan Outlast Trials, arkadaşlarımızla adım atabileceğimiz, atmosferiyle tüylerimizi diken diken eden bir dünya sunuyor bizlere. Oyun ülkemizde de başarılı bir şekilde çıkış yaptı.

4. haftanın sürprizlerinden biri de Starship Troopers: Extermination.

16 kişilik co-op oynanış sunan Starship Troopers: Extermination’da uzaylı böceklerin oluşturduğu tehdide karşı takım arkadaşlarımızla birlikte mücadele ediyoruz. Oyunun ülkemizdeki fiyatı ise 235 TL.

5. Steam Deck hala ilk beşte.

Valve’ın sayısız donanım denemesinden sonra nihayet büyük ikramiyeyi yakaladığı Steam Deck, geçen yılın Şubat ayında piyasaya sürüldü. O zamandan beri Steam en çok satanlar listesinde yer almıyor.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • EA Spor FIFA 23

  • Apex Efsaneleri

  • Görev Çağrısı: Çağdaş Savaş II

  • pas

  • V Yükseliyor

haberceltikci.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu